Per week:
5,- excl. 7% SRR en BTW
Per 4 weken: op aanvraag
Bouwhek met doek huren? Wellicht een van de meest verhuurde bouwhekken in Nederland. Het robuuste en veilige Heras bouwhek met hoekversteviging. Door de smalle mazen en overklimbeveiliging is het de meeste veilige oplossing om de bouwplaats of een evenement te beveiligen. Verder zorgen de 13 horizontale en 88 verticale draden samen met de hoekversteviging voor een stevig hek met een lange levensduur.
Met het doek zorg je voor privacy en scherm je delen af. Als je bijvoorbeeld in je tuin aan het klussen bent en geen pottenkijkers wilt, kun je een bouwhek met doek huren.
Gewicht: 24 kg
Maaswijdte: 16 x 4 cm
Afmeting: 350 x 200 cm
Wanddikte buis: 1,5 mm
Draaddikte : 3 mm verticaal
Draaddikte: 4 mm horizontaal
Doorsnede buis: 42 mm verticaal
Doorsnede buis: 30 mm horizontaal
Klemmen: inbegrepen
Doeken: inbegrepen
Voeten: inbegrepen
De PTO (power take-off) is de groene knop met een lampje er boven. De PTO bevindt zich links onder het stuur van de autohoogwerker.
Je kan de bouwhekken vervoeren per aanhangwagen. Maar je kunt deze ook op transportbokken plaatsen of laten vervoeren door GECO.
Bouwhekdoek: 1 stuk
Voeten: 2 stuks
Klemmen: 2 stuks
excl. BTW incl. SRR en BTW
Per week: € 5,- € 6,47
4 weken: op aanvraag op aanvraag
Transportkosten zijn optioneel
Schoon mee, is schoon retour
Let op dat dit artikel borg gerekend wordt.
Je kunt de bouwhekken met doek bij jou in de buurt huren. Kies één van de vestigingen van GECO Verhuur om de bouwhekken met doek op te halen. Of laat de bouwhekken bij jouw klus bezorgen en/of afhalen.
Gevestigd aan de Peppelkade 15-d, 3992 AL in Houten
Gevestigd aan de Molenvliet 24, 3961 MV Wijk bij Duurstede
Ma t/m vr: 07:00 – 17:00
Ma t/m vr: 07:00 – 17:00
Ma t/m vr: 08:00 – 18:00
Zat: 08:00 – 17:00